Sprzedam nowoczesną kamienicę z bogatą historią w samym centrum Kęt z wyodrębnionymi 21 lokalami. Idealną na klinikę, przychodnię, usługi medyczne, rehabilitacyjne.
Budynek został odrestaurowany w latach 2010-2015 wymieniono na nowe wszystkie zewnętrzne przyłącza wod-kan, energetyczne, gazowe, telekomunikacyjne, kanalizację burzową oraz instalację odgromową. Wykonano nowy parking oraz oryginalny starobruk z kamienia naturalnego wokół ogrodzenia. Wewnątrz odtworzono wszystkie zabytkowe elementy budynku, łącznie z położeniem oryginalnego kamienia naturalnego. Budynek wyposażony jest w najnowocześniejszy system grzewczy firmy Bosch & Vaillant pozwalający ograniczyć koszty ogrzewania całego budynku do 700-800zł/m-c. Wszystkie instalacje oraz armatura firmy „Grohe”, gwarantuje bezawaryjne użytkowanie przez pokolenia.

W chwili obecnej w budynku wyodrębniono 21 samodzielnych lokali o łącznej powierzchni około 700 m2 z przeznaczeniem na działalność hotelową, gabinety medyczne czy inne usługi. Na parterze oraz I piętrze znajdują się ogólnodostępne, przestronne WC przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Kamienica znajduje się w centrum Kęt przy ulicy Krakowska 3, 100m od rynku.
W pobliżu znajduje się: Restauracja Piwnica Rycerska, Kawiarnia Sweet Garden, Galeria Sobieskiego, banki (PKO BP, ING, SKOK Piast)

W celu poznania szczegółów zapraszamy na stronę internetową www.krakowska3.pl lub do kontaktu telefonicznego 785111111, 602705001


Pola oznaczone (*) są obowiązkoe


Słowa kluczowe:


Treść ogłoszenia *
Zapisz się

Zapisz się do naszego newslettera, by otrzymywać aktualności na swoją skrzynkę pocztową

Please wait...

Dziękujemy

X
Zygmunta Krasińskiego 28
Bielsko Biała
Śląskie
43-300
Poland