Zatrudnimy asystentkę stomatologiczną.

Opis stanowiska:
Asystowanie przy zabiegach stomatologicznych;
Przygotowywanie gabinetów do pracy z pacjentem;
Rejestracją pacjentów;
Prowadzenie innych spraw organizacyjnych.

Wymagania:
Wykształcenie min. średnie medyczne w zawodzie asystentki stomatologicznej;
Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
Wiedza z zakresu sterylizacji sprzętu medycznego;
Sumienność, dokładność, odpowiedzialność;
Dyspozycyjność.

Rodzaj umowy do uzgodnienia w czasie rozmowy kwalifikacyjnej.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na adres e-mail

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Pola oznaczone (*) są obowiązkoe

Słowa kluczowe:

Treść ogłoszenia *