Stanowisko nr 5/VII/2017

w sprawie: problemów z obsadą lekarską Oddziału Gastroenterologii z Pododdziałem Chorób Wewnętrznych Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej.

Apel nr 3/VII/2017

Okręgowa Rada Lekarska Beskidzkiej Izby Lekarskiej apeluje do Dyrektorów Szpitali, Kierowników Oddziałów, Kierowników specjalizacji oraz Koordynatorów stażu podyplomowego o otoczenie opieką i wsparciem naszych młodych kolegów biorących udział w proteście, którego cele są wspólne dla naszego środowiska.

Uchwała 16/VII/2017

Szanowni Koleżanki i Koledzy.   W dniach 16 - 21.10.2017 odbyły się  wybory na delegatów na Okręgowy Zjazd Lekarzy VIII kadencji. Zamieszczamy wyniki wyborów.  Wybranym Koleżankom i Kolegom  gratulujemy.

Stanowisko nr 4/VII/2017

Okręgowa Rada Lekarska Beskidzkiej Izby Lekarskiej popiera żądania lekarzy rezydentów domagających się godnego wynagrodzenia za swoją pracę

Stanowisko nr 3/VII/2017

Okręgowa Rada Lekarska Beskidzkiej Izby Lekarskiej popiera Apel Nr 1/2017/VII Prezydium Okręgowej Rady Lekarskiej w Szczecinie z dnia 26 kwietnia 2017r. do Ministra Zdrowia o podjęcie pilnych prac legislacyjnych mających na celu zmianę ostatecznego terminu zgłoszenia do LEK i LDEK w roku 2017r.

Stanowisko nr 2/VII/2017

Okręgowa Rada Lekarska Beskidzkiej Izby Lekarskiej negatywnie ocenia sposób wprowadzenia oraz przygotowania elektronicznego Systemu Monitorowania Kształcenia

Apel nr 1/VII/2017

Okręgowa Rada Lekarska Beskidzkiej Izby Lekarskiej apeluje do Naczelnej Rady Lekarskiej i Okręgowych Rad Lekarskich o podjęcie apeli lub stanowisk w sprawie wzrastającego znaczenia ruchów antyszczepionkowych w Polsce, które powoduje ciągły wzrost liczby niezaszczepionych dzieci.

Stanowisko nr 1/VII/2017

Stanowisko nr 1/VII/2017 z dnia 10 lutego 2017 roku w związku z niedawno ogłoszoną na stronach internetowych Ministerstwa Zdrowia liczbą przyznanych miejsc rezydenckich dla lekarzy dentystów, którzy rozpoczną specjalizacje na podstawie postępowania kwalifikacyjnego w terminie 1-30 kwietnia 2017roku

Stanowisko nr 8/VII/2016

Stanowisko z dnia 4 października w sprawie: poparcia kampanii medialnej, której celem jest zmiana wizerunku lekarza weterynarii oraz ratowanie Inspekcji Weterynaryjnej przed likwidacją.

Zapisz się

Zapisz się do naszego newslettera, by otrzymywać aktualności na swoją skrzynkę pocztową

Please wait...

Dziękujemy

X
Zygmunta Krasińskiego 28
Bielsko Biała
Śląskie
43-300
Poland