Delegaci na Okręgowy Zjazd Lekarzy VIII kadencji

Adamczyk Izabela
Agopsowicz Magdalena
Baran Ewa
Bartecki Olgierd
Basa Wojciech
Baścik Zuzanna
Betlej Janusz
Beyga Ewa
Biłoruski-Polaczek Andrzej
Biskup Maria
Bogunia Dariusz
Bojda Adam
Borysławski Olgierd
Broda Władysława
Brzózka-Mikołajczyk Hanna
Byrdy Wacław
Chwastek Renata
Cieślawska-Kłosińska Krystyna
Ciopała Mariusz
Czaplińska-Jaszczurowska Jolanta
Dyliński Witold
Dyrda Tomasz
Fahie Ahmed
Fender Bogdan
Fenski Jacek
Firczyk Piotr
Firlej-Dobrzańska Jolanta
Fober Ewa
Franczyk Jan
Gałdyn Robert
Gałuszka Grzegorz
Głuszek Jacek
Godel Paulina
Gołda Marek
Gołyszny Małgorzata
Gorgoń-Komor Agnieszka
Gorzołka Stanisław
Gradowska Bogusława
Gryczka Tomasz
Grzonka Katarzyna
Gwinner Robert
Haczek Anna
Haczek Tomasz
Hadrian Artur
Hajzyk Danuta
Hałat-Szafran Maria
Handzlik Bożena
Hebda Władysław
Hilarowicz-Pacanowska Ewa
Iskierka Ewa
Jajtner Daniel
Jakubiec-Serafin Małgorzata
Jarczewska-Głośnicka Beata
Jary-Sitko Beata
Juraszek Andrzej
Kamińska-Męcner Maria
Karasińska Izabela
Kaźmierczak-Zagórska Zyta
Klemens Jolanta
Klima Anna
Kluba Rafał
Kluczyńska Janina
Kmiecik Jerzy
Kocurek-Fordey Janina
Kołodziej Grzegorz
Komor Klaudiusz
Kopycińska-Jaszczurowska Hanna
Kossowski Jacek
Kotula-Hatala Anna
Kowala-Kozioł Małgorzata
Kozieł Sławomir
Krawczyk Andrzej
Krupnik Bogdan
Krzempek Anna
Kubalańca Katarzyna
Lach Bogumiła
Lesińska Teresa
Lipiński Marek
Lupa Mariola
Łojek Katarzyna
Machulec Jan
Marcak Magdalena
Mąsior Jarosław
Mierzwa Marcin
Nawrocki Marcin
Niegowska Dorota
Nowak Marcin
Orlicka Dorota
Pająkowski Mieczysław
Papaj Piotr
Papierniak Mariusz
Pardela-Gilowska Teresa
Pawluszkiewicz-Wieczorek Agata
Pawłowski Piotr
Pierzchała Krystyna
Pigoń-Pyka Jadwiga
Piwowarczyk Radosław
Potyralska Małgorzata
Pytlik Magdalena
Recman Tadeusz
Romanowski Łukasz
Sirek Janusz
Sirek Tomasz
Sitkiewicz Ewa
Skop-Szklarczyk Róża
Skrzyński Artur
Skwarna Bartosz
Skwarna Maciej
Sobol Marek
Solarz Andrzej
Spiss-Porębska Monika
Srebro-Przybyłowska Maria
Sułowski Paweł
Szatan Tomasz
Szcześniak Wiesława
Szlagor Zuzanna
Szyrocka-Kowalczyk Krystyna
Śleziński Przemysław
Tessar Jolanta
Tokarz Justyna
Tomaszek Danuta
Trafiał Marek
Turaj Witold
Ubik-Wróbel Bożena
Wajdzik Rafał
Watoła Piotr
Wiencek Rafał
Wilhelm-Białas Ewa
Winogrodzka Małgorzata
Wiśniowski Rafał
Wolanin Sonia
Wójcik Grzegorz
Wychowaniec Michał
Wyrobek Urszula
Zamarska-Szczypka Dorota
Zinkowski Dariusz
Znój Grzegorz
Zuber Szymon
Zuber-Fabia Lidia

 

Zapisz się

Zapisz się do naszego newslettera, by otrzymywać aktualności na swoją skrzynkę pocztową

Please wait...

Dziękujemy

X
Zygmunta Krasińskiego 28
Bielsko Biała
Śląskie
43-300
Poland