Pobierz dokument (PDF, 862KB)


Wydawnictwo „Medycyna Praktyczna” i Komisja Kultury Naczelnej Rady  Lekarskiej przypominają o zmianie formuły Konkursu Literackiego im. Profesora Andrzeja Szczeklika  „Przychodzi wena do lekarza”. Współorganizatorzy mają nadzieję na większe zaangażowanie środowiska lekarzy piszących, w tym dziennikarzy pism okręgowych izb lekarskich.

Nowa kategoria konkursu skierowana jest do lekarzy-felietonistów publikujących w roku 2017 na łamach biuletynów okręgowych izb lekarskich i Gazety Lekarskiej. 

            Zgłaszanie felietonów do 28 lutego 2018r. na adres wena@mp.pl. Głosowanie REDAKTORÓW pism izb lekarskich odbędzie się w Płocku 13 kwietnia 2018r. a wyniki ogłoszone zostaną podczas uroczystej gali z koncertem Andrzeja Sikorowskiego w Teatrze Słowackiego w Krakowie, 17 maja. Wszystkie nominowane felietony zostaną przesłane na adresy redakcji do 15 marca.

            Jednocześnie modyfikacji uległy dotychczasowe kategorie i będą one obejmowały POEZJĘ i PROZĘ, bez dodatkowych warunków, za wyjątkiem ograniczenia liczny utworów poetyckich do 3 i liczby znaków prozy do 12.000. Treść w obu kategoriach jest DOWOLNA!


Regulamin konkursu dostępny na stronie: www.mp.pl/wena/regulamin

X
Bystrzańska 23
Bielsko Biała
Śląskie
43-300
Poland