Koleżanki i Koledzy!

 

Zgodnie z obietnicą- informacja o wycieczce na Białoruś.  Termin wyjazdu: 17-21 maja 2017. W ofercie są śniadania i obiadokolacje, wszędzie noclegi w hotelach, pokoje 2-osobowe z łazienką. Koszt to 1250 zł. Dla   lekarzy Seniorów przewidujemy zniżkę-o 250 do 300 zł/zależnie od liczby zgłoszeń/Zwiedzamy Grodno, Bohatyrowicze, Żyrowice,Baranowicze, Zaosie, Mir, Nowogródek,Lidę, Bieniakonie, Bołcienniki, Sołeczniki na Litwie, a na koniec Druskienniki. Dokładne  szczegóły wyjazdu u Pani Bożenki w Klubie nr. 500227981.

Osoby zainteresowane wyjazdem powinny podać adres oraz datę urodzenia i koniecznie nr telefonu. Potrzebna będzie wiza, do której należy przygotować 1 zdjęcie paszportowe. Wnioski wizowe wypełni pracownik Biura Beskid-Tour, które jest organizatorem wyjazdu. Będą one potrzebne dopiero na początku kwietnia.

Wysokość i termin wpłacania zaliczki będzie znała też Pani Bożenka, w odpowiednim czasie, kiedy już będzie wiadomo jaka jest liczba chętnych.  Spotykamy się jak zawsze we czwartki o godz. 15-tej. Do zobaczenia!

X
Bystrzańska 23
Bielsko Biała
Śląskie
43-300
Poland