Koleżanki i Koledzy!
   Witam wszystkich po przedłużonej przerwie wakacyjnej. Nie spotykaliśmy się w Klubie we wrześniu ze względu na poważną awarię. Już wszystko zostało naprawione i w najbliższy czwartek spotkamy się ponownie.
   Tymczasem, jak planowaliśmy, 24 i 25 września zwiedzaliśmy ziemię kłodzką. Większość z nas znała już te strony, ale miło było obejrzeć je ponowie, odkrywając też nowe miejsca. Dla mnie był nim Paczków, malownicze miasteczko z bogatą historią, ciekawymi zabytkami kultury. Wprawdzie leży na Opolszczyźnie , ale było nam po drodze je obejrzeć. Przypominam, że Paczków nazywany jest też" polskim Carcassonne" z uwagi na znakomicie zachowane mury obronne otaczające jego centrum. Kilka godzin zajęło nam zwiedzanie Muzeum Górnictwa i Hutnictwa  Złota w Złotym Stoku- miejsce godne obejrzenia. Odwiedziliśmy też słynne uzdrowiska w Polanicy, Dusznikach- tu zabytkowy Rynek oraz Kłodzko z ogromnych rozmiarów twierdzą. Wycieczka zorganizowana była przez Beskid Tour i jak zawsze wróciliśmy z najlepszymi wrażeniami.
   Zapraszamy wszystkich na czwartkowe spotkania w Klubie o godz. 15-tej. Ponawiam jeszcze prośbę o adresy i telefony Lekarz Seniorów, którzy kończą w tym roku 90-ty rok życia, o ile takie osoby znacie. Telefony, którymi dysponujemy są nieaktualne.
Pozdrawiamy!
Komisja d/s Lekarzy Seniorów ORL
X
Bystrzańska 23
Bielsko Biała
Śląskie
43-300
Poland