System stypendialny

Celem przyznawania stypendiów Naczelnej Rady Lekarskiej jest umożliwienie lekarzom i lekarzom dentystom w wieku do 35 roku życia odbycia stażu w polskim lub zagranicznym ośrodku lub udział w kursach, warsztatach dokształcenia zawodowego.

Poszukiwany basista

Poszukiwany basista do lekarskiego zespołu w składzie wokal, perkusja, gitara. Gramy od 2 miesięcy. Tworzymy własne utwory z szeroko pojętego rocka, bluesa. Mamy salę ćwiczeń w Międzyrzeczu koło Bielska. Kontakt Andrzej Woźniak tel. 697-995-387 ps. jeżeli ktoś gra na klawiszach a chciałby z nami popracować to też serdecznie zapraszamy.

IV Ogólnopolski Festiwal Lekarskich Zespołów Rockowo-Bluesowych

Muzyka to sztuka i medycyna to sztuka. Obie służą wyższej sprawie i są ponadczasowe. Połączone w jedno tworzą niepowtarzalny klimat i dają wyjątkową moc. Niezmiernie miło jest nam zawiadomić, że Warmińsko-Mazurska Izba Lekarska już po raz czwarty podjęła się organizacji Ogólnopolskiego Festiwalu Lekarskich Zespołów Rockowo-Bluesowych „ESCULAP ROCK” w Olsztynie....

Program MULTISPORT

Zadaniem lekarza jest nie tylko leczenie, ale również promocja zdrowego stylu życia. Zapraszamy do skorzystania z programu zajęć sportowych MultiSport  dla  lekarzy i lekarzy dentystów członków Beskidzkiej Izby Lekarskiej.
X
Zygmunta Krasińskiego 28
Bielsko Biała
Śląskie
43-300
Poland