Szanowni Państwo
Pracownicy Służby Zdrowia

ZAPROSZENIE

Stowarzyszenie „SPORT DLA WSZYSTKICH” organizuje szereg imprez sportowo-rekreacyjnych dla różnych grup zawodowych i wiekowych. Wychodząc naprzeciw społecznym potrzebom aktywnego wypoczynku i uczestnictwa w imprezach sportowych zachęcamy i proponujemy Państwu udział w I Mistrzostwach Polski w halowej piłce nożnej Pracowników Służby Zdrowia .

Serdecznie zachęcamy do udziału w sportowej zabawie, rozwijaniu i upowszechnianiu szeroko rozumianej kultury fizycznej, popularyzacji piłki nożnej w swoim środowisku , wśród pracowników i ich rodzin.

Wyciąg z regulaminu i lista startowa( w załączeniu ) powinna być potwierdzona przez pracodawcę. Udział Pań w zespołach mile widziany. Planowany termin i miejsce finału ogólnopolskiego zaplanowano na 4-5 marca 2017r. w Krośniewicach , powiat Kutno , woj. Łódź .

Zgłoszenia należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do 13 lutego 2017 roku podając jednocześnie wszystkie dane do faktury i dane kontaktowe kierownika zespołu ( tel. e-mail )

Wpisowe do turnieju w wysokości 1000,00 PLN od zespołu należy wpłacić na konto PKOBP SA 96 1020 1563 0000 5802 0123 4160 w nieprzekraczalnym terminie do 16 lutego 2017 roku.

Zapewniamy Państwu:
- ubezpieczenie NNW dla uczestników w czasie zawodów, opiekę medyczną, obsługę sędziowską, puchary i dyplomy dla wszystkich zespołów nagrody indywidualne, ciepły posiłek , bar kawowy i wspaniałą sportową zabawę.
Proponujemy Państwu również organizację innych imprez sportowych i rekreacyjnych (zakładowych, rodzinnych) zasugerowanych przez Was. Chętnie przyjmiemy Państwa sugestie i propozycje.

 

Dane adresowe:
Stowarzyszenie „SPORT DLA WSZYSTKICH”
22-100 Chełm
Al. 3 Maja 12A/12
e-mail: stowarzyszeniesportowe@onet.pl
tel. 602-671-378

Ze sportowym pozdrowieniem

Prezes Stowarzyszenia

mgr Piotr Kalisio

 

 

W miesiącu maju-czerwcu planujemy podobne zawody na boiskach trawiastych .O szczegółach poinformujemy Państwa w terminie późniejszym . www.stowarzyszeniesportdlawszystkich.pl

 

 

 

Załączniki:

 Podstawowe zasady udziału zawodników w drużynach na I Mistrzostwa Polski Pracowników Służby Zdrowia w Halowej Piłce Nożnej

 Lista startowa zawodników

X
Bystrzańska 23
Bielsko Biała
Śląskie
43-300
Poland