Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w Turnieju toruńskich bohaterów Niepodległej Polski w piłce nożnej 6-osobowej, który odbędzie się w dniach 17-18 września br. w kompleksie sportowym Uniwersyteckiego Centrum Sportowego przy ul. Św. Józefa 17 w Toruniu.

 

Rozgrywki organizowane są w ramach programu Ministra Sportu i Turystyki "Sport dla Wszystkich". Opierać się będą na rywalizacji w piłkę nożną 6-osobową, a uczestnikami będą przedstawiciele zawodów zaufania publicznego. W trakcie rozgrywek będzie możliwość skorzystania z walorów edukacyjnych Turnieju poprzez zaznajomienie się z bohaterami niepodległościowymi Kujaw i Pomorza. Istotnym aspektem projektu będzie promocja zdrowego trybu życia i pierwszej pomocy. Turniej będzie okazją do integracji środowiska zawodów zaufania publicznego, wymiany doświadczeń oraz dobrych praktyk.

Organizator zapewnia zakwaterowanie (1 nocleg) i wyżywienie dla uczestników. Udział w turniejach jest darmowy. Liczba miejsc w turnieju jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej – www.turniejebohaterow.pl

Projekt "Turnieje sportowe toruńskich bohaterów Niepodległej Polski" finansowany jest ze środków, których dysponentem jest Minister Sportu
i Turystyki.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: scientia.thorunensia@gmail.com albo pod nr tel.: 661-359-483 (r.pr. Wojciech Kiełbasiński), 793-765-824 (r.pr.Bartłomiej Rosiak).

 

Zachęcamy do zapisów na turnieje i śledzenia projektu!

Prezes Zarządu Fundacji
/-/
Cezary Odrzygóźdź

 

X
Bystrzańska 23
Bielsko Biała
Śląskie
43-300
Poland