Śląska Izba Lekarska wraz z firmą Pozytron radiologia medyczna
zapraszają na szkolenie on – line z zakresu:

„OCHRONA RADIOLOGICZNA PACJENTA”
dla lekarzy i lekarzy dentystów

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich osób wykonujących badania i zabiegi lecznicze z wykorzystaniem promieniowania jonizującego m in.: LST, LR, LMN, LRZ, LIX, LRT.

Szkolenie zostanie przeprowadzone zgodnie z programem określonym w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 18 lutego 2011 r.

Koszt szkolenia 50 zł

Koszt egzaminu państwowego w wysokości 140 zł

Za szkolenie przyznane jest 7 punktów edukacyjnych.

Materiały szkoleniowe wraz z informacją organizacyjną zostaną udostępnione wszystkim uczestnikom w wersji on-line po dokonaniu rejestracji. Uprzejmie prosimy o dokładne zapoznanie się z przesłanymi materiałami, które są podstawą do zdania egzaminu.

W dniu 2.06.2019 r. zapraszamy uczestników szkolenia na egzamin państwowy, który odbędzie się w Domu Lekarza – siedziba Śląskiej Izby Lekarskiej, ul. Grażyńskiego 49 a, Katowice godz. 12.00.

Planowane zakończenie egzaminu wraz z ogłoszeniem wyników oraz wręczeniem certyfikatów około godziny 15.00.

Opłatę egzaminacyjną uczestnik będzie zobowiązany zapłacić indywidualnie na wskazany w potwierdzeniu rejestracji numer konta na 14 dni przed ustalonym terminem egzaminu.

Otrzymany certyfikat jest ważny przez 5 lat.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniu proszone są o rejestrację na stronie internetowej Śląskiej Izby Lekarskiej.

W przypadku pytań proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy:
tel.: + 48 505 440 173
tel.: + 48 502 268 684
e-mail: szkolenia@pozytron.pl


Pobierz do iCal

Pobierz do Kalendarza Google

  Śląska Izba Lekarska wraz z firmą Pozytron radiologia medyczna zapraszają na szkolenie on – line z zakresu:

  „OCHRONA RADIOLOGICZNA PACJENTA” dla lekarzy i lekarzy dentystów

  Kurs przeznaczony jest dla wszystkich osób wykonujących badania i zabiegi lecznicze z wykorzystaniem promieniowania jonizującego m in.: LST, LR, LMN, LRZ, LIX, LRT. Szkolenie zostanie przeprowadzone zgodnie z programem określonym w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 18 lutego 2011 r. Koszt szkolenia 50 zł Koszt egzaminu państwowego w wysokości 140 zł Za szkolenie przyznane jest 7 punktów edukacyjnych. Materiały szkoleniowe wraz z informacją organizacyjną zostaną udostępnione wszystkim uczestnikom w wersji on-line po dokonaniu rejestracji. Uprzejmie prosimy o dokładne zapoznanie się z przesłanymi materiałami, które są podstawą do zdania egzaminu. W dniu 2.06.2019 r. zapraszamy uczestników szkolenia na egzamin państwowy, który odbędzie się w Domu Lekarza – siedziba Śląskiej Izby Lekarskiej, ul. Grażyńskiego 49 a, Katowice godz. 12.00. Planowane zakończenie egzaminu wraz z ogłoszeniem wyników oraz wręczeniem certyfikatów około godziny 15.00. Opłatę egzaminacyjną uczestnik będzie zobowiązany zapłacić indywidualnie na wskazany w potwierdzeniu rejestracji numer konta na 14 dni przed ustalonym terminem egzaminu. Otrzymany certyfikat jest ważny przez 5 lat. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniu proszone są o rejestrację na stronie internetowej Śląskiej Izby Lekarskiej. W przypadku pytań proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy: tel.: + 48 505 440 173 tel.: + 48 502 268 684 e-mail: szkolenia@pozytron.pl
  Starts: 02/06/2019 12:00:00
  Katowice,
  40-126
  X
  Bystrzańska 23
  Bielsko Biała
  Śląskie
  43-300
  Poland