Droga Koleżanko,
Szanowny Kolego;
witam Państwa serdecznie jako uczestników XVIII edycji Międzynarodowej Konferencji Rynologicznej RhinoForum 2020, która odbędzie się w dniach 4-5 grudnia 2020. Niestety z powodu pandemii zmuszeni jesteśmy się spotkać w tym roku w przestrzeni wirtualnej. Sytuacja ta jest wymuszona i bardzo dla mnie obca, albowiem co roku miałem wielką przyjemność gościć Państwa osobiście.

Tegoroczna konferencja będzie realizowana w formule hybrydowej, tzn. większość wykładowców przyjedzie do studia w Warszawie, skąd będą realizowane przekazy wykładów do Państwa on-line. Tak więc zachowamy częściowo interaktywny charakter poszczególnych sesji.

Jak co roku, program RhinoForum 2020 jest bardzo urozmaicony, a naszymi wykładowcami ponownie będą najwybitniejsi eksperci z Polski i świata. Gościć będziemy m.in. prof. Paolo Castelnuovo wraz z zespołem Kliniki ORL w Varese we Włoszech - wiodącego w świecie ośrodka chirurgii zatok przynosowych i podstawy czaszki oraz prof. Darlene Lubbe z RPA – twórczynię współczesnych dostępów endoskopowych do patologii przyległych do oczodołu. To będą perełki dla chirurgów.

Natomiast dla kolegów nie będących chirurgami, przygotowaliśmy cały blok ciekawych wykładów z zakresu rynologii i tematów pokrewnych. Szczególnie polecam blok wykładów zatytułowany „Cała Polska Czyta EPOS 2020”, podczas którego zostaną przedstawione Europejskie Wytyczne na temat Zapalenia Zatok Przynosowych i Polipów Nosa – EPOS 2020. Będą mogli Państwo poznać krok po kroku, rozdział po rozdziale, najważniejsze tezy zawarte w tym tak ważnym dokumencie. Taka okazja się nie powtórzy.
Zapraszam do zapoznania się ze szczegółowym programem.


PROGRAM

REJESTRACJA

 

 


Pobierz do iCal

Pobierz do Kalendarza Google

  Droga Koleżanko, Szanowny Kolego; witam Państwa serdecznie jako uczestników XVIII edycji Międzynarodowej Konferencji Rynologicznej RhinoForum 2020, która odbędzie się w dniach 4-5 grudnia 2020. Niestety z powodu pandemii zmuszeni jesteśmy się spotkać w tym roku w przestrzeni wirtualnej. Sytuacja ta jest wymuszona i bardzo dla mnie obca, albowiem co roku miałem wielką przyjemność gościć Państwa osobiście. Tegoroczna konferencja będzie realizowana w formule hybrydowej, tzn. większość wykładowców przyjedzie do studia w Warszawie, skąd będą realizowane przekazy wykładów do Państwa on-line. Tak więc zachowamy częściowo interaktywny charakter poszczególnych sesji. Jak co roku, program RhinoForum 2020 jest bardzo urozmaicony, a naszymi wykładowcami ponownie będą najwybitniejsi eksperci z Polski i świata. Gościć będziemy m.in. prof. Paolo Castelnuovo wraz z zespołem Kliniki ORL w Varese we Włoszech - wiodącego w świecie ośrodka chirurgii zatok przynosowych i podstawy czaszki oraz prof. Darlene Lubbe z RPA – twórczynię współczesnych dostępów endoskopowych do patologii przyległych do oczodołu. To będą perełki dla chirurgów. Natomiast dla kolegów nie będących chirurgami, przygotowaliśmy cały blok ciekawych wykładów z zakresu rynologii i tematów pokrewnych. Szczególnie polecam blok wykładów zatytułowany „Cała Polska Czyta EPOS 2020”, podczas którego zostaną przedstawione Europejskie Wytyczne na temat Zapalenia Zatok Przynosowych i Polipów Nosa – EPOS 2020. Będą mogli Państwo poznać krok po kroku, rozdział po rozdziale, najważniejsze tezy zawarte w tym tak ważnym dokumencie. Taka okazja się nie powtórzy. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółowym programem.
  PROGRAM REJESTRACJA    
  Starts: 05/12/2020 00:00:00
  ,
  X
  Bystrzańska 23
  Bielsko Biała
  Śląskie
  43-300
  Poland