Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w konferencji naukowo-szkoleniowej - „V Barbórkowe Spotkanie Geriatryczne – Postępy Geriatrii”, która odbędzie się  5 grudnia br.
Podczas tegorocznej edycji konferencji, z udziałem wybitnych polskich geriatrów, zostaną poruszone m.in. zagadnienia dotyczące geriatrii w dobie pandemii COVID-19.
Konferencja prowadzona będzie za pomocą technik i metod kształcenia na odległość z wykorzystaniem platformy e-learningowej ClickMeeting.

Poniżej link ze szczegółami dotyczącymi Konferencji:

https://izba-lekarska.org.pl/o-izbie/aktualnosci/v-barborkowe-spotkanie-geriatryczne-postepy-geriatrii-online


Pobierz do iCal

Pobierz do Kalendarza Google

  Szanowni Państwo, Zapraszamy do udziału w konferencji naukowo-szkoleniowej - „V Barbórkowe Spotkanie Geriatryczne – Postępy Geriatrii”, która odbędzie się  5 grudnia br. Podczas tegorocznej edycji konferencji, z udziałem wybitnych polskich geriatrów, zostaną poruszone m.in. zagadnienia dotyczące geriatrii w dobie pandemii COVID-19. Konferencja prowadzona będzie za pomocą technik i metod kształcenia na odległość z wykorzystaniem platformy e-learningowej ClickMeeting. Poniżej link ze szczegółami dotyczącymi Konferencji: https://izba-lekarska.org.pl/o-izbie/aktualnosci/v-barborkowe-spotkanie-geriatryczne-postepy-geriatrii-online
  Starts: 05/12/2020 09:00:00
  ,
  X
  Bystrzańska 23
  Bielsko Biała
  Śląskie
  43-300
  Poland