Zagrożenia epidemiologiczne a zdrowie publiczne – wczoraj, dziś, jutro

 

Konferencja naukowo-szkoleniowa organizowana przez

Zakład Medycyny Społecznej i Zdrowia Publicznego

Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

 

w ramach projektu „Doskonała nauka” finansowanego ze środków
Narodowego Centrum Badań i Rozwoju

 

Konferencja pod patronatem

JM Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

 oraz

Głównego Inspektora Sanitarnego

 

„Nie ma takiej biedy, ani takiego bogactwa, gdzie higiena nie byłaby potrzebna” (prof. Marcin Kacprzak, pierwszy rektor WUM).

 

Konferencja odbędzie się w dniach 23-24 września 2021 roku w formie online.

Konferencja adresowana jest do środowiska akademickiego (studentów kierunków medycznych oraz nauczycieli akademickich), profesjonalistów wykonujących zawody medyczne oraz pracowników Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

Celem konferencji jest przedstawienie aktualnych danych na temat zagrożeń epidemiologicznych w Polsce i na świecie, z uwzględnieniem profilaktyki, diagnostyki, leczenia.

 

Informacje organizacyjne oraz program konferencji znajdują się na stronie internetowej: https://epidpublichealth.wum.edu.pl/

 

Kontakt:

Zakład Medycyny Społecznej i Zdrowia Publicznego

tel. 226215197

e-mail: epidpublichealth@wum.edu.pl


Pobierz do iCal

Pobierz do Kalendarza Google

  Zagrożenia epidemiologiczne a zdrowie publiczne – wczoraj, dziś, jutro   Konferencja naukowo-szkoleniowa organizowana przez Zakład Medycyny Społecznej i Zdrowia Publicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego   w ramach projektu „Doskonała nauka” finansowanego ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju   Konferencja pod patronatem JM Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego  oraz Głównego Inspektora Sanitarnego   „Nie ma takiej biedy, ani takiego bogactwa, gdzie higiena nie byłaby potrzebna” (prof. Marcin Kacprzak, pierwszy rektor WUM).   Konferencja odbędzie się w dniach 23-24 września 2021 roku w formie online. Konferencja adresowana jest do środowiska akademickiego (studentów kierunków medycznych oraz nauczycieli akademickich), profesjonalistów wykonujących zawody medyczne oraz pracowników Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Celem konferencji jest przedstawienie aktualnych danych na temat zagrożeń epidemiologicznych w Polsce i na świecie, z uwzględnieniem profilaktyki, diagnostyki, leczenia.   Informacje organizacyjne oraz program konferencji znajdują się na stronie internetowej: https://epidpublichealth.wum.edu.pl/   Kontakt: Zakład Medycyny Społecznej i Zdrowia Publicznego tel. 226215197 e-mail: epidpublichealth@wum.edu.pl
  Starts: 24/09/2021 09:00:00
  ,
  X
  Bystrzańska 23
  Bielsko Biała
  Śląskie
  43-300
  Poland