Specjalistyczne Centrum Medyczne Konior Clinic w Bielsku-Białej zaprasza do współpracy lekarza ginekologa-położnika - specjalistę lub w trakcie specjalizacji (praca w oparciu o kontrakt z NFZ oraz wizyty komercyjne).

Proponujemy:
- pracę w centrum medycznym o ugruntowanej pozycji na rynku,
- wysokiej klasy aparat do badań USG (Voluson S8)
- komfortowe warunki oraz przyjazną atmosferę,
- czas pracy i grafik – do ustalenia.

Prosimy o kontakt telefoniczny (695 157 900) lub mailowy (biuro@koniorclinic.pl)

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Założone w 1999 roku Specjalistyczne Centrum Medyczne Konior Clinic to dynamicznie rozwijający się ośrodek diagnostyczno-leczniczy, który swoim pacjentom zapewnia usługi w ramach podstawowej opieki zdrowotnej oraz 26 poradni specjalistycznych.
W ramach Konior Clinic działa również punkt pobrań laboratoryjnych i genetycznych oraz międzynarodowy punkt szczepień. Świadczymy usługi medyczne w zakresie pielęgniarskiej domowej opieki długoterminowej oraz realizujemy świadczenia w ramach projektów finansowanych ze środków zewnętrznych (np. program bezpłatnego leczenia ran przewlekłych i bezpłatnego wsparcia fizjoterapeutycznego dla niesamodzielnych mieszkańców Bielska-Białej).

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i aparaturą, które umożliwiają naszym specjalistom kompleksową diagnostykę pacjentów.

Specjalistyczne Centrum Medyczne Konior Clinic działa zgodnie z normami ISO 9001:2015 oraz ISO 27001:2013, a potwierdzeniem wysokiej jakości naszych działań jest m.in. Certyfikat Akredytacji przyznany przez Ministra Zdrowia.


Pola oznaczone (*) są obowiązkowe
Treść ogłoszenia *
X
Bystrzańska 23
Bielsko Biała
Śląskie
43-300
Poland