Specjalistyczne Centrum Medyczne Konior Clinic w Bielsku-Białej, w związku z rozwojem oraz w trosce o zapewnienie mieszkańcom Podbeskidzia kompleksowej opieki medycznej, zaprasza do współpracy lekarza medycyny rodzinnej (POZ) - specjalistę lub w trakcie specjalizacji.

Proponujemy:
- pracę w komfortowych warunkach oraz w przyjaznej i miłej atmosferze,
- czas pracy i grafik – do ustalenia.

Aplikacje prosimy przesyłać adres: biuro@koniorclinic.pl
Więcej informacji: tel. 695 157 900.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Założone w 1999 roku Specjalistyczne Centrum Medyczne Konior Clinic to dynamicznie rozwijający się ośrodek diagnostyczno-leczniczy, który swoim pacjentom zapewnia usługi w ramach podstawowej opieki zdrowotnej oraz 16 poradni specjalistycznych.
W ramach Konior Clinic działa również punkt pobrań laboratoryjnych i genetycznych oraz międzynarodowy punkt szczepień. Świadczymy usługi medyczne w zakresie pielęgniarskiej domowej opieki długoterminowej oraz realizujemy świadczenia w ramach projektów finansowanych ze środków zewnętrznych (np. program bezpłatnego leczenia ran przewlekłych i bezpłatnych badań prenatalnych dla kobiet poniżej 35 r.ż.). Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i aparaturą, które umożliwiają naszym specjalistom kompleksową diagnostykę pacjentów. Specjalistyczne Centrum Medyczne Konior Clinic działa zgodnie z normami ISO 9001:2015 oraz ISO 27001:2013, a potwierdzeniem wysokiej jakości naszych działań jest m.in. Certyfikat Akredytacji przyznany przez Ministra Zdrowia.

 

W przesyłanych dokumentach powinna się znaleźć informacja o treści:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Konior Clinic Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

 

Dane pracodawcy:
KONIOR CLINIC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. Pszenna 11, 43-300 Bielsko-Biała
www. koniorclinic.pl

Pola oznaczone (*) są obowiązkowe
Treść ogłoszenia *
X
Bystrzańska 23
Bielsko Biała
Śląskie
43-300
Poland