Szukamy Lekarza Rodzinnego lub Pediatry
Nasza Przychodnia ma podpisany kontrakt z NFZ na POZ. Wiek naszych Pacjentów zaczyna się od kilku dni do ponad 100 lat. Nastawieni jesteśmy przede wszystkim na rozwój nie tylko nasz, ale przede wszystkim Naszych Pracowników, których stawiamy sobie na I miejscu. Każdy pisze, że jest dynamicznie rozwijającą się Przychodnią z młodym zespołem itp - u nas jest dokładnie tak samo, ale żeby się o tym przekonać...chętnie zaproszę na rozmowę i oprowadzę po naszej placówce, żeby piękne słowa stały się rzeczywistością, i żeby zobaczyć w jaki warunkach pracujemy.

Wykonujemy badania, USG brzucha oraz tarczycy, mamy dwa własne aparaty USG, mobilne (można zabrać na wizytę domową), czy skonsultować pacjenta w każdym momencie na terenie przychodni.
Mamy pod opieką w naszej Przychodni dwa DPS (jeden prowadzą siostry zakonne i są w nim niepełnosprawne kobiety), a drugi z osobami starszymi.

Jesteśmy chętni do nawiązania dłuższej współpracy, na pełny etat 5 dni w tygodniu.

Zachęcamy do kontaktu, odpowiem na wszystkie pytania. Jak również zachęcamy do kontaktu osobistego, żeby nas odwiedzić (dla pracowników oferujemy bezpłatny prywatny parking).

Poszukujemy lekarza, który zaopiekuje się naszymi najmłodszymi pacjentami - lekarz rodzinny lub pediatra. Jak również szukamy lekarza rodzinnego/internisty/chorób wewnętrznych do dorosłych.

Jeżeli jesteś młodym lekarzem bez lub z małym doświadczeniem - zapraszamy nauczymy, pokażemy, wytłumaczymy 🙂

Kontakt:
Monika Kałużny
697 487 300 (telefon lub nawet sms - oddzwonię)
nowamed.wadowice@gmail.com


Pola oznaczone (*) są obowiązkowe
Treść ogłoszenia *
X
Zygmunta Krasińskiego 28
Bielsko Biała
Śląskie
43-300
Poland