Klinika stomatologiczna Rodental Plus w Bielsku-Białej poszukuje higienistki stomatologicznej.

Opis stanowiska pracy :

- asystowanie podczas zabiegów stomatologicznych ( "praca na cztery ręce ")

- przygotowanie gabinetu i organizowanie stanowiska pracy lekarza stomatologa

- sterylizacja narzędzi i materiałów

- prowadzenie innych spraw organizacyjnych

-praca w zakresie higienizacji pacjentów

Wymagania :

- wykształcenie kierunkowe (lub w trakcie)

- dyspozycyjność

- chęć pracy z ludźmi

- nienaganna kultura osobista

- komunikatywność i pogodne usposobienie

- dokładność i staranność w wykonywaniu swoich obowiązków

Oferujemy:
- pracę na pełny/niepełny etat w formie umowy o pracę, zlecenie lub samozatrudnienia,
- możliwość pracy z chirurgiem stomatologiem,
- pracę w gabinecie przy pacjencie, wykonywanie zabiegów z zakresu higienizacji jamy ustnej,
- elastyczne godziny pracy oraz formy zatrudnienia,
- miłą atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: stomatologia@rodentalplus.pl

Odpowiemy na wybrane zgłoszenia.

W aplikacji prosimy uwzględnić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Pola oznaczone (*) są obowiązkowe

Treść ogłoszenia *

X
Zygmunta Krasińskiego 28
Bielsko Biała
Śląskie
43-300
Poland