Dyrekcja Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka im. św. Jana Pawła II Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 6 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w  nowo powstałym Centrum Perinatologii w GCZD poszukuje lekarzy ze specjalizacją z dziedziny :

  • ginekologii i położnictwa,
  • neonatologii
  • anestezjologii i intensywnej terapii

celem pracy/ świadczenia usług na Oddziale Położniczym o III stopniu referencyjności.

Mile widziane doświadczenie w pracy na Oddziale o tym samym profilu

Proponujemy zatrudnienie zarówno na podstawie umowy o pracę jak i na umowę  cywilno-prawną  obejmującą godziny etatowe oraz dyżury medyczne

Oferujemy pracę w warunkach szpitala klinicznego na nowo wybudowanym Oddziale Położniczym o powierzchni ponad 1600 m2 zaprojektowanym w oparciu o profesjonalne technologie i rozwiązania w zakresie funkcjonalno-przestrzennym w skład którego wchodzą m.in. zespół porodowy z 3 salami przystosowanymi do porodów rodzinnych w tym 1 salą do porodów w wodzie o łącznej powierzchni 66 m2 oraz 1 salą do cięć cesarskich o powierzchni 42,5 m2, Bloku Operacyjnego z 1 salą operacyjną o powierzchni 34 m2, oraz salami chorych o łącznej liczbie łóżek 25 w tym 10 łóżek w części położniczej oraz 15 łóżek w części perinatologii, a także dziewięciostanowiskowy obszar obserwacji noworodka stanowiący pododdział istniejącego  w strukturach szpitala Oddziału Intensywnej Terapii i Patologii Noworodka.

Umożliwiamy kształcenie podyplomowe, dostęp do nowoczesnych technologii medycznych. Gwarantujemy stabilne warunki pracy w przyjaznej atmosferze oraz korzystne warunki finansowe.

Planowany termin otwarcia Oddziału to 01.03.2019 r.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie listu motywacyjnego wraz z CV na adres kadry@gczd.katowice.pl

 


Pola oznaczone (*) są obowiązkowe


Słowa kluczowe:


Treść ogłoszenia *
Zapisz się

Zapisz się do naszego newslettera, by otrzymywać aktualności na swoją skrzynkę pocztową

Please wait...

Dziękujemy

X
Zygmunta Krasińskiego 28
Bielsko Biała
Śląskie
43-300
Poland