Wadowice, dnia 15.11.2018r.

Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wadowicach ul. Karmelicka 5, zatrudni:

Lekarza udzielającego świadczeń gwarantowanych w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej

Opis stanowiska:

  • realizacja świadczeń w zakresie sprawowania opieki medycznej w ramach kontraktu z NFZ
  • diagnostyka i leczenie pacjentów zgodnie z aktualną wiedzą i sztuką medyczną
  • prowadzenie działań obejmujących profilaktykę zdrowotną
  • prowadzenie dokumentacji medycznej
  • współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia Pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej
  • możliwość dyżurowania w Nocnej i Świątecznej Opiece Zdrowotnej oraz SOR z CIP
  • dostęp do diagnostyki laboratoryjnej, RTG, USG, Pracowni Endoskopowej

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • forma zatrudnienia - do uzgodnienia (umowa o pracę / umowa cywilno – prawna)
  • pakiet socjalny w ramach umowy o pracę
  • udział w szkoleniach, kursach, sympozjach
  • ciekawą pracę w dynamicznym środowisku

Wymagania:

  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • tytuł specjalisty w dziedzinie medycyny rodzinnej lub odbywający szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie medycyny rodzinnej lub specjalizację I lub II stopnia w dziedzinie medycyny ogólnej,
  • dobra organizacja pracy własnej
  • wysoka kultura osobista
  • orientacja na Pacjenta
  • znajomość obsługi komputera

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Działem Zarządzania Zasobami Ludzkimi w godz. od 800 do 1430 od poniedziałku do piątku.

Telefon: 33 872 1203,

mail: kadry@zzozwadowice.pl

Dyrektor Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wadowicach zastrzega sobie prawo skontaktowania się          z wybranymi kandydatami.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż: Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wadowicach, ul. Karmelicka 5, 34-100 Wadowice. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacji na podstawie wyrażonej zgody w w/w zakresach. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu usunięcia zgody lub zakończenia procesu rekrutacji - stosownie do zakresu udzielonej zgody. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie (00-193) Warszawa, ul. Stawki 2, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne.

Pola oznaczone (*) są obowiązkowe

Słowa kluczowe:

Treść ogłoszenia *