Z ogromną radością informujemy o sukcesie naszego Kolegi, dr n. med. Klaudiusza Komora, który ponownie został obdarzony zaufaniem środowiska lekarskiego i wybrany na stanowisko Wiceprezesa Naczelnej Rady Lekarskiej.
Serdecznie gratulujemy tego zaszczytnego wyróżnienia oraz życzymy wielu sukcesów, satysfakcji z pełnionej funkcji, a także nieustającej energii i wytrwałości w realizacji działań na rzecz samorządu lekarskiego i całego środowiska medycznego.
Gratulacje!
