Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie
zatrudni
LEKARZY
Miejsce pracy: Oświęcim i /lub Wadowice
Twoje zadania:
✓ Kwalifikowanie kandydatów na dawców krwi i dawców krwi poprzez
przeprowadzanie badania lekarskiego obejmującego:
• wywiad lekarski,
• ocenę informacji zawartych w wypełnionym kwestionariuszu dla dawców krwi,
• badanie lekarskie uwzględniające wyniki pomocniczych badań diagnostycznych.
✓ Opieka medyczna nad dawcami krwi w trakcie procedury pobierania krwi i jej
składników.
Tego potrzebujesz by dołączyć do nas:
✓ Czynne prawo wykonywania zawodu (bez ograniczeń) -NIE WYMAGAMY
SPECJALIZACJI,
✓ Wysokie poczucie odpowiedzialności,
✓ Umiejętność budowania pozytywnych relacji z krwiodawcą
Zapewniamy:
✓ Wyjątkowe doświadczenie zawodowe
✓ Stabilność zatrudnienia
✓ Wsparcie rozwoju zawodowego- możliwość uzyskania specjalizacji w dziedzinie
transfuzjologii klinicznej
✓ Dofinansowanie do wypoczynku dla Ciebie i rodziny
✓ Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie
Prześlij nam swoje CV na adres email: a.kulka@rckik.krakow.pl lub
sekretariat@rckik.krakow.pl w tytule wpisując
„Oferta pracy dla lekarza w Oświęcimiu”; lub
„Oferta pracy dla lekarza w Wadowicach”
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami
Zakres danych, jakie kandydat powinien podać , by wziąć udział w rekrutacji:
1) imię (imiona) i nazwisko;
2) datę urodzenia;
3) dane kontaktowe (wskazane przez kandydata);
4) wykształcenie;
5) kwalifikacje zawodowe ( o ile są niezbędne na aplikowane stanowisko)
6) przebieg dotychczasowego zatrudnienia.
1. Jeśli Pani/Pan chce dobrowolnie podać dane dodatkowe, których nie wymagamy koniecznie w
aplikacji należy umieścić klauzulę: „
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na
potrzeby rekrutacji prowadzonej przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w
Krakowie . zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych”.
2. Jeśli Pani/Pan chce, może dodatkowo wyrazić zgodę na udział w kolejnych organizowanych
przez nas procesach rekrutacji umieszczając w aplikacji klauzulę:
Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV i wykorzystanie go w kolejnych
procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i
Krwiolecznictwa w Krakowie, zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych
nie dłużej niż 12 miesięcy
Klauzula informacyjna dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie
Zgodnie z art.13 ust 1-2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w
sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego
przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych (
(Dz.Urz.UE L 119, s.1) – zwanego dalej RODO- informujemy, że:
1. Administratorem Pana(i) danych osobowych jest Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa
w Krakowie przy ul. Rzeźniczej 11 31-540 Kraków
2. Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować się w sprawach ochrony
swoich danych osobowych po adresem e-mail: iodo@rckik.krakow.pl lub pisemnie na adres siedziby
Administratora.
3. Jako Administrator przetwarzamy Państwa dane osobowe w celu realizacji procesów rekrutacji
Podstawą przetwarzania Państwa danych jest;
a) realizacja przepisów prawa - tj. art. 22(1) ustawy kodeks pracy, par. 12 pkt 1 Rozporządzenia Ministra
Zdrowia a w sprawie sposobu przeprowadzania konkursu na niektóre stanowiska kierownicze w podmiocie
leczniczym niebędącym przedsiębiorcą – przesłanka art. 6 ust. 1 lit c RODO
b) zgoda - w zakresie przetwarzania Państwa danych w podczas rekrutacji w zakresie szerszym aniżeli
wskazany art. 22(1) ustawy kodeks pracy jak i treść Rozporządzenia, jak również w przypadku kiedy wyrażają
Państwo wolę udziału w przyszłych procesach rekrutacji – przesłanka art. 6 ust 1 lit a RODO
4. Podanie danych wskazanych w art. 22(1) ustawy kodeks pracy jest obligatoryjne w przypadku zgody
całkowicie dobrowolne, co oznacza możliwość jej cofnięcia w każdym czasie.
5. Dane osobowe są przetwarzane przez okres nie dłuższy niż do osiągnięcia celów lub w przypadku
wyrażonej zgody tj. udziału w przyszłych rekrutacjach nie dłużej niż przez 12 miesiące od daty złożenia
6. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom
7. W wyniku przetwarzania danych przysługują Państwu, określone prawa wynikające z RODO
a) prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
b) prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
c) prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych;
d) prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych;
e) prawo do przenoszenia danych;
f) prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego UODO ul. Stawki 2 w Warszawie
Należy wskazać iż realizacja niektórych praw może podlegać ograniczeniom wynikającym z realizacji przepisów
prawa
8. Państwa dane nie będą przekazywane do Państwa trzecich
9. Państwa dane nie będą przedmiotem zautomatyzowane procesu przetwarzania w tym profilowania.

X
Bystrzańska 23
Bielsko Biała
Śląskie
43-300
Poland