Zastępca dyrektora ds. medycznych – Szpital Żywiec

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad kompletnością lekarskich grafików dyżurowych;
  • Rekrutacja i pozyskiwanie nowych współpracowników;
  • Organizacja, nadzór i kontrola pracy podległych komórek organizacyjnych, w tym efektywność i optymalizacja kosztów;
  • Nadzór medyczny nad świadczonymi usługami medycznymi, a w szczególności nad prawidłowością i jakością udzielanych świadczeń;
  • Nadzór merytoryczny nad dokumentacją medyczną;
  • Nadzór nad stanem sanitarno-epidemiologicznym;
  • Analiza rynku usług medycznych, w tym monitorowanie działań konkurencji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe medyczne (tytuł specjalisty);
  • Aktywne prawo wykonywania zawodu;
  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w podmiocie wykonującym działalność leczniczą;
  • Doświadczenie zawodowe w szpitalu wielospecjalistycznym;
  • Zaświadczenie o niekaralności w zakresie odpowiedzialności karnej i zawodowej.

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnej placówce medycznej;
  • Doświadczenie w pracy w dziedzinie partnerstwa publiczno-prywatnego;
  • Możliwość wdrożenia innowacyjnych rozwiązań finansowych.

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@szpitalzywiec.pl

X
Bystrzańska 23
Bielsko Biała
Śląskie
43-300
Poland