Szanowni Państwo,

 

Zwracam się do Państwa jako Dyrektorka Relacji Partnerskich platformy Nauczeni.pl, na której oferujemy korepetycje przedmiotowe online dla uczniów polskich szkół. We współpracy z naszymi partnerami chcemy przekazać kilka tysięcy darmowych lekcji pracownikom służby zdrowia w podziękowaniu za Państwa walkę z obecnym kryzysem. Piszę z pytaniem, czy Państwa organizacja byłaby zainteresowana tym, aby zostać beneficjentem naszego programu.

 

Nawał prac domowych zadawanych obecnie przez nauczycieli sprawia, że rodzice po ciężkim dniu pracy w szpitalu nie mogą odpocząć i muszą zajmować się tłumaczeniem swoim dzieciom zagadnień z matematyki, czy chemii. Chcemy chociaż trochę pomóc Państwu i umożliwić Państwa dzieciom darmowe korzystanie z naszej platformy. Uczniowie mogą wyszukać odpowiedni przedmiot szkolny oraz nauczyciela, zaplanować godzinną lekcję w dogodnym dla nich terminie, a następnie odbyć taką lekcję przez wideoczat. W ten sposób przerobią zadania domowe, czy przygotują się na wirtualny sprawdzian pod indywidualną opieką profesjonalisty.

 

Nasz serwis na co dzień jest płatną usługą, ale w wyrazie podziękowania za świadczoną społeczeństwu pomoc i niewyobrażalny trud uznaliśmy, że wykorzystamy naszych nauczycieli i technologię aby wesprzeć Państwa w pełni nieodpłatnie. Żywimy głęboką nadzieję, że nasza propozycja zainteresuje Państwa i rozpoczniemy owocną współpracę dla wspólnej pomocy personelowi medycznemu w Polsce.

 

Poniżej znajdą Państwo moje dane kontaktowe oraz link do platformy Nauczeni.pl.

Z wyrazami szacunku,

Paulina Wojtysiak

#uczędlabohaterów

 

Email: paulina.wojtysiak@nauczeni.pl

Telefon: +44 7548222204

Link: https://www.nauczeni.pl/

X
Bystrzańska 23
Bielsko Biała
Śląskie
43-300
Poland