Koleżanki i Koledzy!
Otrzymaliśmy kolejne, bezpłatne zaproszenia na  koncerty w BCK   w ramach 24 Festiwalu Kompozytorów Polskich im H.M. Góreckiego. W dniu 04 10 2019 godz 18-ta -3 zaproszenia, każde dla 2 osób oraz 1 zaproszenie dla 2 osób na 05 10 2019 też na godz. 18-tą. Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się do Pani Bożenki w Klubie od poniedziałku.
Niedawno wróciliśmy z udanej wycieczki w Bieszczady. Dopisała pogoda, jedyne zastrzeżenia mieliśmy do Pani pilot, wyjątkowo niekorzystnie  odbiegającej od dotychczasowych  doświadczeń z tym biurem.
Prosimy o zaglądanie do naszego kącika. Prawdopodobnie pod koniec listopada ukaże się nowy katalog biura na 2020r i wówczas zaraz umieścimy  informacje na temat planowanych Wyjazdów.
Zapraszamy też na spotkania czwartkowe w Klubie.  17-go października Wandzia Miernik poprowadzi zebranie poświęcone Beksińskiemu, a 14-go listopada będziemy rozmawiali o Moniuszce. Z pewnością nie obędzie się też bez śpiewania jego pieśni....
Przypomnę , że 12-go września, zainspirowani przez Wiesię Szcześniak, spotkaliśmy się w związku z Rokiem Herberta. Zebranie poprowadziła Wiesia. Dowiedzieliśmy się sporo  nieznanych szczegółów z jego trudnego życia, czytaliśmy wiersze.
Pozdrawiamy!
Do zobaczenia w Klubie
Komisja d/s Lekarzy Seniorów
X
Bystrzańska 23
Bielsko Biała
Śląskie
43-300
Poland